Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A rossz fog okozhat hajhullást?

A rossz fog okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés

Problémám az lenne hogy sajnos nekiállt hullani a hajam, a családban szinte mindenkinek

dús haja van, szóval nem hiszem hogy örökletes lenne. Van pár rossz fogam amit megkell csináltatnom, sajnos most jött össze annyi pénzem hogy eltudjak menni megcsináltatni őket sajnos rossz anyagi helyzetbe voltam, de nem

is ez a lényeg. Ha esetleg a fog okozta ezt nálam, akkor utána esetleg van rá esély

hogy visszanő legalább később a hajam? 1 éve már hogy voltam a fogorvosnál és akkor megbeszéltük hogy ki kell

huzni egy fogamat mert alatta bevan gyulladva. Ez ido alatt kezdett el eszrevehetoen hullanni. És csak 20 éves vagyok. Vizsgálatokon voltam, szerencsére semmi szervi, testi problémám nincs. Egyedül a fogaimban reménykedek ha kész lesz akkor visszanőhet. Szerintetek?



2019. nov. 21. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
hullhat tőle,utána vissza is nő. Viszont olyankor úgy kollektíve mindenfelé hullik,vagy csak foltosan. Ha un. férfias hajhullásod van akkor középen ritkul. Másik ami ez utóbbira utal,ha egy ideje vékonyodik is. Összességében sanszosabb,hogy nem a fogad miatt van hanem a genetika az oka. Egyébként anyai nagyapádnak is sűrű dús haja van? Az apa és az anyai ág férfi tagjai számítanak. Legpraktikusabb ha az anyai ági nagyapádat veszed alapul.
2019. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hullhat. De vagy attól hullik, vagy nem. Attól még csináltasd meg a fogaidat!
2019. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!