Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a duzzanat a...

Mi lehet ez a duzzanat a fogam felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, felső rágó fogam felett 3 napja lett egy duzzanat , nem fáj nincs feldagadva az arcom sem . Semmi más tüneteim nincs . De utánna néztem Google hogy mi lehet ez és nagyon megremisztett olvastam H talyog valószínűleg vagy gennyzacsko. De most nem tudom kezeltetni mert nincs egy fogorvos sem nyitva . Azzal hogy lehet vérmérgezés belőle nagyon megijedtem de nem tudok mit csinálni addig vele. Nem lesz gond januárig?! Mert akkor már lesz fogorvos is . Egyébként ez a duzzanat kemény nem úgy tűnik mintha genny lenne bent.

2019. dec. 27. 08:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a duzzanat már kisebb mint 3 nappal ezelőtt.
2019. dec. 27. 08:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen cysta van ott. Nem lesz bajod miatta januárig, viszont ott kialakulhat egy olyan gyulladás,ami lázzal, fájdalommal jár. Akkor azonnal el kell menni orvoshoz és antibiotikum kúra mellett el kell távolítani a cystát.
2019. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!