Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Régi gyökérkezelt fog érzékeny?

Régi gyökérkezelt fog érzékeny?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja kitört belöle kis darab újaépítette a dokinő de mondta, hogy legközelebb már korona mehet ra csak

Két ünnep között is érzékeny volt ma is fájt. Lehet csak az így lehet begyulladva? Igazából ha kivan ölve ideg nincs mi fájjon nem? Mondom múltkor megjavúlt most inkább bevettem gyogyszert meg ezzela cardisolal öblögetek. Jól teszem?


2020. jan. 6. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz el dokihoz gyógyszer...amint sikerül kezdjen vele valamit.Ha ráhagyod pár év múlva széttörik/és begyullad vagy nem de akkor is egy gócpont.
2020. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékenykedett az egyik gyökérkezelt fogam, aztán kiderült, hogy ciszta nőtt a gyökerére. Sajnos, ha nem tökéletes a gyökértömés, előfordul, hogy később begyullad. Nem tudom megröntgenezte-e a doki legutóbb, de ha nem, érdemes lenne ránézetni.
2020. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kôszi. :(
2020. jan. 6. 19:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos. Nemfáj a fogam. Ugy nezki hatott a cordisyl szajöblogető. Viszont belul a fog alatt erzem hogy puha az ínnyem gondolom genny zacskó. Akarok dokihoz mrnni de mi lehet a baj vajon? Ha a fog volna fajna de nyomásra egyáltalán nem érzékeny már.
2020. jan. 7. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciszta is így viselkedik. Időnként fáj(dogál), időnként lenyugszik. Viszont ha érzel valamit az ínyed alatt, akkor több, mint valószínű, hogy felgyűlt ott valami. Inkább mutasd meg, nehogy bedurranjon, vagy rámenjen a mellette lévőre is.
2020. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek. Remelem fogad majd. Köszi.
2020. jan. 7. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitartás, én csütörtökön megyek, szintén egy letört fog miatt... :/
2020. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem félek a dokitól csak munkából nem szeretek kiesni meg lehet csak kis gyulladás csak aztse akarom hogy hétvégére meg cumi legyen. Inkább rászánom azt a pár órát.
2020. jan. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!