Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak túlságosan ráparázok?

Csak túlságosan ráparázok?

Figyelt kérdés

Tegnap lázasodtam be, 39 fokos lázam volt, fel van duzzadva a mandulám. Ma nap közben a láz lement 37.0ra, a mandulám egyre rosszabb volt es fájt, közben a fogaim is begyulladtak és fájnak. orvos látta, azt mondta mandulagyulladás, adott antibiotikumot és szájfertőtlenitőt. Viszont este tapasztaltam hogy azon az oldalon ahol a fogam begyulladva van, a nyelvemnek azon oldalán hólyag féleségek vannak. Nagyon bebeszélem magamnak a dolgokat és attól tartok, hogy ez nyelvrák. Nem dohányzok, rendszeresen fogatmosok, bár 2 lyukas fogam van,amikkel éppen március végén mentem volna fogorvoshoz, csak hát a koronavírus miatt nem tudok.

17/L



#nyelvrák #mandulagyullás
2020. márc. 24. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ráparázol. Lerobbant az immunrendszered, és ezért vannak a nyelved oldalán a hólyagok.
2020. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. Azok aftak, ahogy a herpesz is betegen kijon, ez is.

De nyelvrakod biztos nincs, ez 100 %. Az lassu alattomos modon jonne elo, nem igy, nem neked.

Vigyazz magadra, hogy egy ilyen jarvany idejen eros legyel ujra. Ez a felelmed tenyleg alaptalan.

2020. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) Igen az immurendszerem alapból romon van, december óta 2 hetente beteg avgyok sajnos. Voltam vérvételen februárban mindent rendben találtak, immunerősítőket szedek. Most még több ilyen kis folt jött ki reggelre, az ínyemen. :( Arra is gondoltam hogy az antibiotikum miatt lehet, hiszen rengeteg antibiotikumot szedtem az elmúlt t hónapokban..
2020. márc. 25. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen gyenge az immunrendszered, akkor most ezekben az időkben triplán vigyázz magadra, ne menj emberek közé, a saját érdekedben!
2020. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem megyek sehova. :) Családomon kívül mással nem találkozok.
2020. márc. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!