Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy állandó...

Mennyibe kerül egy állandó fogszabályzó? (alsó, felső egybe)

Figyelt kérdés
12 éves leszek és azt mondta a fogszabályzós dokim hogy valószínűleg nem úszom meg az állandó fogszabályzót.Most kivehetőm van de én nem láttam javulást a fogakon (kb.december óta van kivehetőm.)Azt mondta,hogy lehet,hogy jövőre állandót kapok.
2010. júl. 28. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sztem nem vagyok hülye gyerek de én nem nagyon tudok elmenni ezen, főleg azért nem mert ez minden helyen változhat. Nekem 2 hónapja rakták fel. Én összesen 90.000ft-ot fizettem de ebben benne van a rtg és annak kiértékelése és a készülék alulra+felülre. mivel még 18 éven aluli vagyok így ez tb-sen ennyi. Ha az egészet fizettem volna akkor 5-600.000ft lett volna. És javaslom az önligírozós fém készüléket. Nekem 2 hónap alatt hatalmas változás látható. És sztem minél hamarabb menj bele, annál hamarabb vége lesz + minél fiatalabb vagy annál hamarabb mozdulnak a helyükre. Sya
2010. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. júl. 30. 09:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nekem az alsó-felső a Rottenbiller utcában 72.000 Ft lesz. De ebbe benne van a az összes kezelés költsége.
2012. jún. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!