Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkő eltávolítás fájdalmas?

A fogkő eltávolítás fájdalmas?

Figyelt kérdés

Az alsó fogsoromon alul rengeteg a fogkő, elöl. Érdekelne mennyire fáj az eltávolítása!?

Egy-két hete letörött a fogkő az egyik fogamról, ma pedig kettővel odébb lévőről. Semmit nem éreztem, sőt, örültem neki,hogy megszabadultam tőlük. Jó persze nem teljesen de a fogínyem felszabadult!. Félek a fogorvostól, pedig tudom, el kellene mennem. Ugye nem fájdalmas? Egyszerre leszedi mindről?? Köszönöm előre is a válaszokat!


2007. dec. 13. 21:33
1 2 3 4
 21/34 Barbara8282 válasza:
83%
oxa felhasználó én a Dr.Méreg Saroltához tartozom nem nagyon voltam még nálla 32 évesen mert sok roszat halottam róla 3 tesóm is rosszul járt vele szóval 8 hónapos terhes vagyok reggel fél 10re mentem hozzá mert nagyon fájt a fogam azt mondták 6 an vannak előttem gondoltam megvárom a hoz képest 5 óra hosszát vártam aztán behívott kaptam érzéstelenítőt hogy kihúzza aztán inkább gyökér kezelni akarta de fájt kaptam még érzéstelenítőt megint vártam aztán még is kihúzza csak hogy béna így beletörte és holnap mehetek a Mária utcai szájsebészetre..Ennyit róla soha többé!!!!!!!!!Béna
2015. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Cs.Lajos válasza:
100%
Kicsit bele olvastam a témába. Én is most megyek majd leszedetni mert be is gyulladt már az ínyem. Soha nem féltem a fogorvostól amég nem kezelt rendszeresen. Már igen mert HENTES!! És a szájsebészeten is szadisták dolgoznak!!!!! :) akár hová mentem itt nálunk mindenhol szadisták az emberek. De remélem igazatok lesz és ez már nem fog fájni. A gyulladást kezelték az lement már majdnem teljesen. Én már ha beülök a székbe és a doki azt mondja hogy egy picit fájni fog, vagy hogy kellemetlen lesz, akkor már kérem is az érzéstelenítést. :)
2017. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
87%
Nekem fájt, de csak míg csinálta, utána nem
2017. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Barbara Rose Miller válasza:
89%
Ma voltam fogkő eltávolításon életemben először. Jó sok fogkő volt az első alsó fogaimon. Semennyire sem fájt. Kaptam zselét a fogaimra. Utána sem fájt.
2018. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%

Erre nincs egyértelmű válasz, mivel a fájdalom 2 dologtól függ:

1. genetikailag mennyire bírod.

2. mennyire balf!@sz az orvos

2019. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
86%
Nekem tegnap szedték lea fogkővet a fogaimrol és egyáltalán nem fájt nekem erzeestelenitot sem adtak és egyszerre leszedi az összes fogadrol és elsőnek alul megcsinalja aztán oblitessz és aztán megcsinalja a felső fogaid aztán megint oblitessz és utána megmosta egy olyan mint egy elektromos fogkefe és tett rá fogkremet és az összes fogam megmosta és ennyi volt
2019. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
83%
Én mar voltam fogszabályozás alatt fogkőeltávolításon. Akkor csak azzal a zsibbasztó cuccal kente be a dentálhigénikus csaj és akkor majdnem bepisiltem annyira fájt. Ő javasolta, hogy menjek el a fogorvosomhoz(én magánhoz járok). Ő adott érzéstelenítést. Neki arany kezei vannak. Az érzéstelenítő szuri se fájt :D Igaz hogy így oldalanként külön csinálta(Jobb alsó-felső most, másnap bal alsó-felső). De inkább kétszer megyek vissza és nem fáj.
2021. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
87%
Nekem ma délelőtt szedték le,kb. semmi fájdalom,nem volt semmi érzéstelenítés,nagyon picit ,de tényleg csak hangyányit kellemetlen akkor volt,mikor picit érzékenyebb részhez ért,de az kb. 1 másodperc volt.
2021. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
85%
Hát én majd be fostam a fájdalomtól. Attól függhet mennyire érzékenyek a fogak illetve mekkora a fogkő. Öblítésnél tiszta vér volt a köpetem. Valószínűleg gyakrabban kellene járni és akkor talán nem fájna ennyire.
2021. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%

Az tuti.

Nekem csak egy kicsit fájt, pedig nem hagytam érzésteleníteni. Nem szurkált, csak Lidocaint fújt.

2021. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!