Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok írni tanácsokat,...

Tudnátok írni tanácsokat, tapasztalatokat, hogy milyen a fogszabályzóval az élet, milyen érzés stb? Hogyan lehet elviselni a felrakás utáni pár napban a fájdalmat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Na hát mostmár tényleg rosszul érzem magamat.:D Nekem már több mint 4 éve van fent és rühellem. Persze, hamar megbarátkoztam vele, de azért 4 év az 4 év...

Amikor feltették brutálisan fájt és olyan érzésem volt tőle, mintha valami folyamatosan verné az összes fogamat. Talán 2 hétig joghurton meg egyéb más pépes ételen éltem.

Ha majd neked is felteszik, lehet fájdalomcsillapítótkell majd szedned. Egyik barátnőmnek is kellett szednie, mert annyira nem bírta elviselni

4 év alatt 2 harapás gátló cuccli volt a szájpadlásomon, mindkettőt utáltam. Pösze voltam miattuk és volt amikor tésztát ettem, aminem az egyik fele fennakakadt a szajpadlásomon lévő harapásgátlón, a másik fele pedig a torkomban lógott. Nem volt kellemes érzés.:D

Igazából meg lehet szokni ez a fogszabis életet, de ha nem annyira csúnya valakinek a fogsora (pl. ha csak egy pici esztétikai hibája van neki) akkor nem annyira ajánlom. Nyilván, ha valakinek már pszichés problémaja van emiatt, akkor hajrá. De úgy egyébként szenvedés az egész...


Bocsi ha nem a legjobb dolgojat írtam le neked, de hát mindennek van jó és rossz oldala is.:D Természetesen a jó oldala az, hogy majd ha leveszik, magabiztosan fogsz tundi mosolyogni.:) (Nekem legalábbis ez a célom:D)

2020. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!