Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 éve nagyon büdös szájszaggal...

2 éve nagyon büdös szájszaggal küzdök, próbáltam már gasztroenterológust is, de elküldtek,mert nem találtak semmi problémát, fogaim rendben vannak nincs ott sem probléma... Egyszerűen már megőrülök nem beszélek senkivel...?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 23:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bár most karantén alatt a bal hátsó fogamba belenyilalt a fajdalom mikor étel ért hozzá de már nem fáj, az lyukas fognak számít?
2020. jún. 7. 23:47
 12/16 anonim ***** válasza:

Hasznalj szajvizet :) fogselymet. Rago legyen nalad.

Fogszuvasodasod nincs?

Arcureg gyulladastol lehet meg ilyen.

2020. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szájvízet, rágot használtam de szó szerint semmit nem értek csak annyit, hogy nem termelődött nyál a számban, kiszáradtam
2020. jún. 7. 23:59
 14/16 anonim ***** válasza:

Valakitol meg kene kerdezned hogy van e egyaltalan szajszagod akinek jo a szaglasa tehat nem mondjuk a nagyitol:D


A baratok koztben a tildanak azert volt mert kiderult h cukorbeteg

2020. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
rendeld meg és használd. beválik!! [link]
2020. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia, 2 héttel ezelött kedden elmentünk gyomortükrözésre, és megállapitották, hogy nyitott gyomorszájam van és elvileg ma kapok egy olyan gyógyszert ami összehúzza.
2020. júl. 22. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!