Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek Bipoláris zavaruk...

Akiknek Bipoláris zavaruk van, milyen gyógyszert szedtek? Hogyan tudtok az életeteken javítani? A magányosság a legnagyobb problémám, vannak sorstársaim? 37/F

Figyelt kérdés
Én jelenleg Scippa és Lamolep (latorigin) gyógyszert szedek,de nagyon szeretnék beszélgetni,nyitni olyanok felé akik megértik ezt a problémát és szívesen beszélgetnének velem.

2018. okt. 30. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit. Scippa nekem nem vált be mikor tavalyelőtt szedtem. Csak xanaxot szedek. 18/l/borderline
2018. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Lamolep. Meg mirtazapine aludni. Nalad inkabb depresszio van vagy mania? Vagy kevert fazis?
2018. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bipoláris affektív zavar a diagnózis
2018. okt. 30. 16:54
 4/6 A kérdező kommentje:
egészen pontosan 31.60-bipoláris affektív zavar,kevert tünetekkel
2018. okt. 30. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Bipoláris affektív zavar. 24/N Tegretol kétszer egy nap, és Tiager esténként egy 100 mg.
2018. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam ugyanezt a diagnózist. Szintén 37 f. Emellett meghatározatlan személyiségzavar. Trittico este 1, kvetiapin 25 mg este 1.
2018. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!