Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor mossam a fogam?

Mikor mossam a fogam?

Figyelt kérdés
Iskola előtt sosem szoktam túl korán kelni. Kevés idő alatt is elkészülök (csak felöltözöm, eszek, fogat mosok). Kollégista vagyok így általában az utolsó szokott lenni, hogy közösen megreggelizünk az étkezőben. Azon gondolkodtam, hogy érdemes lehet levinni a fogkefét, fogkrémet, mert kaja után nincs sok kedvem 2 emeletet fel le gyalogolni, viszont azt is olvastam, hogy kaja után a fogzománc érzékenysége miatt nem célszerű rögtön fogat mosni. Ha kaja előtt mosok fogat, és utána eszem az probléma? Végülis 7 után reggelizünk és 12:30kor már úgyis ebédelünk.

2020. júl. 21. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Reggel és este, napközben is minden étkezés után,

ha van rá módod.

Persze, ha nem akarsz 50 éves korodban

protkót.

2020. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd a fogkefet es pasztat magaddal a suliba. Ott a mellekhelysegben barmelyik szunetben sikalhatod (a fogaidat🙂)
2020. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Étkezés után érdemes 30 percet várni a fogmosással, főleg ha savas dolgot ettél. Én is voltam kollégista, hasonló cipőben jártam, mint te. Én reggeli előtt mostam fogat, étkezések után pedig mentolos rágóztam, ha a fogmosás nem volt opció.
2020. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!