Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az aliexpresses fogszabályozó...

Az aliexpresses fogszabályozó hatásos?

Figyelt kérdés
Elég görbék a fogaim, de a szüleim nem akarnak fogszabályozóra költeni, engem pedig nagyon zavar a két kiálló fogam, mert olyan vagyok, mint egy vámpír és mindig kinevetnek. Azt mondják 16 évesen úgysem raknak már fel nekem, pedig az anyagi hátterünk megengedné.

2020. júl. 25. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy fogszabályzót felnőtt korban is raknak fel. (Én 17 évesen kaptam..)

Ha azt szeretnéd, hogy kihulljanak a fogaid, akkor nyugodtan rendelj az aliexpresszről:D

2020. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Aliexpresses?? Már ilyen is van? :D kétlem, hogy hatásos lenne.

Egyebként nekem 25 évesen került fel fogszabályzó, úgy hogy általános iskolában már volt. Szóval ez nincs korhoz kötve, bármikor felrakható, ha az ember szeretné és van pénze hozzá. Mert ugye 18 év felett már a TB nem támogatja. Úgyhogy én gyorsan feltetetném már csak emiatt is...

2020. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nekik ezt hiába magyarázom úgyis találnak valami kifogást, hogy ne kelljen rá költeni. Néztem külföldi videókat,akik ezt használták,nekik bejött. Igazából olyan mint egy éjszakai fogszabályozó és úgy is működik.
2020. júl. 25. 13:00
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg talán anno a Fókuszban láttam, hogy nagyon okos youtuber lányok mindenféle házi praktikával akarták kiigazítani a fogukat, aztán szépen kihullott nekik, és fogorvosok magyarázták el, hogy miért. Te most kajak egy kínai oldalról akarsz fogszabályzót rendelni??? Amit normál esetben orvosok és fogtechnikusok készítenek???
2020. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy hatásos -e, nem véleményt olyantól,aki még nem próbálta. Utánanéztem és semmiben nem másabb mint az éjszakai fogszabályozó, attól pedig még senkinek nem hullott ki a foga.
2020. júl. 25. 14:14
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
A fogad szerintem sem fog kihullani, max penz kidobas, mert nem fog hasznalni...
2020. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, ha ennyire buta vagy, és nem látod a különbséget a fogtechnikus által készített fogszabályzó, ami elárulom neked, hogy úgy készül, hogy lenyomatot vesznek a fogaidról, és az alapján készítik el személyre szabottan, és a kínai oldalról rendelt között, akkor rendeld meg nyugodtan.
2020. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az éjszakai fogszabályzót, 5 hetente meg kell húznia a forgorvosnak. Bár gondolom erre is vannak DIY videók 14 éves lányoktól :D
2020. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak primitiv, de veszelyes jatek.
2020. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]

Erről van szó, a kommenteket is olvassátok el, sok visszajelzés van

2020. júl. 25. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!