Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 napja belepiszkáltam egy...

3 napja belepiszkáltam egy lyukas fogamba ( nagyon pici rajta a lyuk), de azóta tompán fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Továbbá az volna a kérdésem,hogy holnapra kaptam vele időpontot, de nagyon félek, ha az orvos belepiszkál, és betömi, akkor jobban fog fájni.

Van olyan,hogy pl tmés után gyullad be egy fog, vagy nagyobb baj lesz vele mint előtte volt?

Egészen addig nem fájt az a fogam, amíg a fogpiszkálóval nem kezdtem el babrálni, mert ételmaradék volt ott, amire szintén azt hittem,hogy egy kisebb lyuk.


2020. szept. 3. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért fáj mert a lyuk nagyon közel lehet az ideghez, vagy ugye már el is érte. Ha ennyire érzékeny akkor lehet hogy gyökérkezelés lesz szükséges. De ne aggódj, se a tömés, se a gyökérkezelés nem fáj mert kapsz érzéstelenítőt.


Ha csak simán betömi és utána jobban fájna, akkor gyökérkezelni fogja.


Egyébként röntgen volt már?

2020. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!