Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy működik az éjjeli fogszab...

Hogy működik az éjjeli fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell használni? (nem egy estére gondolok) illetve hogy lehet beszerezni, mennyi stb? mindent érdekelne róla
2010. aug. 6. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem volt és nem valami jó mert volt hogxy kiesett amúgy olyan mint egy műfogsor csak persze ittnem fogak vannak hanem iylen vasféleség és olyan hogy a szájpadlásodr is rákell húzni én nem szerttem mindíg féltem hogy lefogom nyelni mert hoygha nem húzzák meg eléggé akor leeshet meg b.dös is :S tudom takarítani kell de én akkor is érezte de jo volt.. mert már nem áll ki annyira a fogam (: megéri a szenvedést
2010. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja egyépként előző vagyok :D a fogászatin kérsdz beutalót a fogszabáéyzásra és ott nem valamik nagy drágaság..és havont 1x kell visszamenni :D és én kb 1évig hordtam de megérte!! L/15
2010. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem volt, és egy kalap sz@rt nem ér.


1,5 évig hordtam minden éjjel, ha náthás voltam nem mert nemkaptam levegőt.


kb féléve nem mentünk húzatni mert kidobtuk a francba.


éjjeli fogszabi előtt a fogam: 2 vámpírfog, állkapocs túl hátul


éjjeli fogszabi után: egy újabb vámpírfog, plusz az egyik első 'lapát' beferdült. nagyszerű.


szóval most állandóm lesz. szerintem 100 hogy jobban megéri majd.

2010. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!