Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Augmentin + flector por?

Augmentin + flector por?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a fogam, csutortokon megyek a fogorvoshoz, addig az ugyeletes orvos augmentint javasolt. De nem merek, csak felet vagy negyedet bevsnni mert kiut. Most elalvás előtt vettem be egy negyedet de 1 ora mulva arra keltem hogy majd kiszakad ugy faj a fogam, ezert egy fel/negyed flector port megittam. Most keszulok visszaaludni, lehet valami bajom? Muszaj volt bevennem, mert elviselhetetlen fajdalmat erzek napok ota:(

2020. nov. 29. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az augmentin antibiotikum, mi az, hogy felet veszel be belole? Vegig kell szedni, ha mar felirtak, es ugy kell adagolni, ahogy az orvos mondta. Ezen felul mehet a fajdalomcsillapito, nyilvan faj a fogad, az antibiotikum a gyulladast huzza le, de ennyi.
2020. nov. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a flectorral baj, de ne csodálkozz, hogy ha nem szeded rendesen a gyógyszert, hogy nem javul az állapotod. Ha a gyulladás nem csökken, akkor a kezelés is hasonlóan vidám lesz, mint az éjszakád. Nem véletlenül írta azt a doki, amit. Ez a baj az antibiotikummal, hogy játékként tekintetek rá, össze vissza szeditek, ahogy éppen jól esik, azt megy a csodálkozás, ha nem működik, meg persze az orvos lesz a kontár, ha a kezelés ezek után fájdalmas lesz. Komolyan elgondolkodom ilyenkor, hogy antibiotikumot csak àllandó felügyelet alatt lenne szabad szedni, mivel 10-ből 5 embernek egyszerűen nem sikerül követni az utasítást.
2020. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!