Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogbeültetés után tudok majd...

Fogbeültetés után tudok majd dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Fog implantátumot szeretnék (hátsó fog alul) , de félek hogy beültetés után kiesnék a munkából. Ugye tudok a beavatkozás után másnap dolgozni? Vagy nagyon feldagad az arcom tőle?

2020. nov. 30. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Masnap kizart. Egy het utan mar talan, de nyilvan ez fugg attol, hogy te mennyire viseled jol a gyogyulast. Azert utana szokott am fajni, nem csak egy sima fogtomesrol van szo.
2020. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez ennyire komoly beavatkozás?!
2020. nov. 30. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ez ennyire komoly beavatkozás?!"

Az megvan, hogy az implantátumnál egy csavart hajtanak az állkapcsodba, amire tudnak építkezni?

2020. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olvasgass kicsit utana a dolognak szerintem...vagy ne, mert akkor lehet, inkabb kihagyod az egeszet 😂
2020. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem a szájsebész mondta foghúzás után hogy majd így lehet a fogamat pótolni. Az nekem is megvan hogy valami titán cuccot betesz a fogam helyére. Azt mondta nem nagy dolog, rutin beavatkozás, a foghúzáshoz képest semmiség.


Foghúzás után mentem dolgozni, mert a doki azt mondta lehet, de bár ne tettem volna. Ezért kérdeztem az implantátumot. Mert akkor így kérek időpontot.

2020. nov. 30. 19:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Manapsag mar az implantatum tenyleg rutin dolog, ez eddig oke. De megiscsak a csontba ultetnek be valamit, vagni kell, varrni kell, aztan arra a csavaros implantatumra jon majd a fog, stb. Kozben nem lesz fajdalmas, nem kell aggodni, nade utana...azert nem egy foghuzas szintu a gyogyulas. Anyukam nem reg kapott ilyet,hat szenvedett vele rendesen.
2020. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Azt hiszem jobban utána kell járnom ennek..
2020. nov. 30. 19:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki erre téved konkrét tapasztalattal, szívesen olvasom és megköszönöm.
2020. nov. 30. 19:39
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Szájsebészeti kis műtétnek számít, ha így nézzük. Igaz, hogy rutinnak számít, de azért az orvos részéről nem kellene elbagatellizálni, mert számtalan ponton lehet elrontani, amivel aztán lehet futni a szájsebészetre.
2020. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapvetően egy kisműtét, bmilyen fizikai megerőltetés tilos utána napokig. Ha a munkád során egy helyben ülsz, nem gondolnám, hogy ne lehetne bemenni, de jobb volna pl egy pénteki napra időzíteni a műtétet, hogy legalább egy hétvégéd legyen a pihenésre. Fájni fog, be fog dagadni, mind a beszéd, mind a rágás nehezített lesz, akár 1-2 hétig is.
2020. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!