Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogbeültetés után tudok majd...

Fogbeültetés után tudok majd dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Fog implantátumot szeretnék (hátsó fog alul) , de félek hogy beültetés után kiesnék a munkából. Ugye tudok a beavatkozás után másnap dolgozni? Vagy nagyon feldagad az arcom tőle?

2020. nov. 30. 17:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Fizikai munkát végzek. Bár nem emelek nehezet, de hajolgatni kell. (termelés)

Amikor a fogam húzták, varratot is kaptam, mégis vérezni kezdett másnap amikor munkában belehajoltam egy ládába. Ezért fontos ez a kérdés.

Mindenképpen hétvégére időzítem a beavatkozást.

2020. dec. 1. 12:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Foghuzas utan sem szabad nagyon emelgetni, mozogni, sportolni, persze, hogy verzett masnap.

Ezutan sem szabad ilyeneket csinalni.

2020. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megvolt a beavatkozás, mentem is utána dolgozni, de eléggé szenvedtem 3 napig. Azért ez tud fájni rendesen.

Már eltelt egy hét de még mindig duzzadt és érzékeny a műtéti terület. Tényleg nem olyan kis dolog mint ahogy elő volt adva. De azért ki lehet bírni a cél érdekében.

2020. dec. 14. 06:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Latom mar megvolt a mutet, azert leirom az en tapasztalatom, hatha masnak hasznos lesz. En irodai munkat vegzek, ulok a szamitogep elott. Delelott volt az implantatum beultetes, delutan mar dolgoztam. Nekem egyaltalan nem fajt, nem dagadt fel, nem ereztem semmit, csak egy kis nyomast a beultetes helyen. Biztos ez is egyenfuggo.
2021. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Biztos attól is függ hova kerül a csavar és hogy mekkora, milyen fajta. Van-e komplikáció. Kolléganőm egy hét táppénzen volt utána.
2021. márc. 9. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!