Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan jön a 2 perces fogmosás?

Honnan jön a 2 perces fogmosás?

Figyelt kérdés
Elektromos fogkefém van, ami 2 perc után jelez, hogy letelt a fogmosási idő. Ahogy nézem az összes elektromos fogkefénél így van... Nekem viszont a 2 perc nem elég, hogy átmenjek az összes fogon, még rohamtempóban sem. Honnan jön ez a 2 perces időtartam és miért erőltetik annyira az elektromos fogkeféknél? Szerintem a fogmosás akkor van kész, amikor átmegyek az összes fogon, nem akkor, amikor letelik a 2 perc.

2020. dec. 11. 18:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Petraa07-nek: Oral-B Genius fogkefém fél percenként rezeg, 2 perc után egy hosszabbat, utána már egyáltalán nem rezeg. Rá is van írva a kezelési útmutatóra, hogy kvadránsonként 30 mp, és hogy 2 perc a 2 fogív. Hozzáteszem, én sem végzek annyi alatt, nekem is jóval tovább tart.
2021. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!