Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés ha varrnak a...

Milyen érzés ha varrnak a szájban?

Figyelt kérdés

Ki fogják műteni a fogam. Varrják majd a helyét. Nekem még sosem volt ilyen.

Milyen érzés? Gondolom nem fáj a szuri miatt, de mégis mennyit érzek belőle?

Varrattal jobban fáj a seb, mint anélkül? És amikor kiveszik a fonalat?



2021. jan. 17. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még hat az érzéstelenítő, egyáltalán semmit nem érzel. Én éreztem, kérdezték kell e még egy szuri. Mondom kösz nem, gondoltam 1 perc és össze van varrva. Hát nem, pár perc biztos volt, és végig k*rvára fájt, de már kibírtam. Jobb lett volna még egy szuri. Te is kérj inkább ha addigra kimegy a zsibbadás.

A varrat kivétel érzéstelenítés nélkül megy, eléggé fáj, de kb 5 másodpercig, ez tényleg zsipszupsz megvan.

2021. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
10%
Szar
2021. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idő volt a műtét hogy kiment a zsibbadás a végére?
2021. jan. 17. 17:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem sok. Szerintem max fél óra, nekem nem kiműtötték, hanem hármat is húztak egyszerre. Először kiültettek 20 percre, hátha nem kell varrni, de mivel ömlött a vér, a varrásnál maradtak.
2021. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Uhh ez ijesztő. :(
2021. jan. 17. 17:15
 6/15 Metionin ***** válasza:
100%
Semmilyen, nekem 2x varrták fog helyét de nem éreztem semmit, hatott a lidokain. Pedig másfél órás volt az egyik, igaz teletoltak érzéstelenítővel.
2021. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan erzes, hogy fogalmad sincs, mit csinalnak. Jo, ha a zsibbadt arcodon az orvos gumikesztyujet erzed. Ezert van az erzestelenito, negy oran at hat.

Amugy az iny kozel sem tud ugy fajni, mint az ideg vagy az allkapocs.

2021. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es varras utan nem verzel, kulonben pedig egy nagyon verzo, sokaig gusztustalan seb lenne. Nekem vizszintesen fekvo, ki se nott bolcsessegfogat mutottek ki. Kellemes meglepetes volt tiz ev rinyalas utan.
2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is rinyálok már pár éve, csak nem mertem szájsebészetre menni. De most muszáj. Remélem nekem is kellemes meglepetés lesz.
2021. jan. 17. 19:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Sok sikert előre is!

Én egy pici varratot kaptam a kihúzott bölcsességfogam helyének a szélére. Nem éreztem semmit.

Kb. 1 héttel később kellett visszamenni a varratszedésre, addigra már kicsit "szúrt", de csak nagyjából mintha valami fémszálas/damilos dolog zavarna, tehát nem tűszúrásos fájdalom.

A kiszedés gyors volt, utána pár percen belül jobb volt, nem fájt utólag.

2021. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!