Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két nap múlva fogorvoshoz...

Két nap múlva fogorvoshoz kéne menjek de nagyon félek.Mennyire fáj az injekció. Be van gyulladva a fogam és a foginnyem is. Vajon ha bevan gyulladva hát a zsibbaszto? A begyulladt fog kihuzasa mennyire fáj? Nagyon fajdalmas lessz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 04:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem azi sandozt írtak fel, 3db-os, levitte a gyulladást és semmi gond nem volt
2021. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy muszáj műteni mert már úgy se fog használni semmi. De nem akarok elmenni mert tudom mennyire fájdalmas lesssz és félek még nem bírom a fajdalmat.
2021. márc. 1. 09:56
 13/26 anonim válasza:
kérd meg hogy írjon fel gyulladás csökkentőt és amint jobb lesz utána meg csinálja nem fog fájni
2021. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Már kértem de nem akar. Azt mondta hogy mivel be gyulladt három fogam és az inyem is ezért nem fogja le hozni a gyulladást. És ki akarja műteni mind a három fogamat . Háromszor kéne el menjek , háromszor akar műteni de én egyáltalán nem akarok egy műtétet se. És én meg azt hittem hogy elég lessz egyszer végig szenvednek ezt a borzalmat erre most beszélgetek vele és miket mond hogy háromszor.Azrhiszem egyáltalán nem megyek el.
2021. márc. 1. 10:34
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem fogok el menni mert az borzalom
2021. márc. 1. 11:39
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik orvost!
2021. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem keresek mást egyszerűen csak nem megyek el.Ez a megoldás.
2021. márc. 1. 13:11
 18/26 anonim ***** válasza:
Majd amikor üvöltesz fájdalmadban (addig húzod az időt), akkor hidd el nemhogy elmész, de egyenesen rohanni fogsz a dokihoz. Hidd el, az rosszabb verzió lesz...
2021. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Már most majdnem így vagyok hogy üvölteni tudnék fájdalmamba. De inkább el tükröm ezt mint azt amit a fogorvos csinál.
2021. márc. 1. 15:25
 20/26 anonim ***** válasza:
És mit gondolsz mi lesz a vége? Szépen elmúlik a fájdalom és élwd tovább az életed mintha mi sem történt volna?
2021. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!