Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két nap múlva fogorvoshoz...

Két nap múlva fogorvoshoz kéne menjek de nagyon félek.Mennyire fáj az injekció. Be van gyulladva a fogam és a foginnyem is. Vajon ha bevan gyulladva hát a zsibbaszto? A begyulladt fog kihuzasa mennyire fáj? Nagyon fajdalmas lessz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 04:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy el múlik. És utána remélem hogy nem fog fájni tobbet .
2021. márc. 1. 17:43
 22/26 A kérdező kommentje:

Csak azért nem megyek emel mert rettegek és mert borzasztóan fáj egy fél órán keresztül műtik és annyi időn át szenvednek egy muteteert akkor inkább el se megyek. Énn

nem bírom a fajdalmat és főleg nem a fogamban.Az első öt percet alig fogom ki bírni nem hogy egy fél órát. Le kell kössenek hogy ne mozognak vagy le kell fogjanak mert ha fáj akkor nem ülök egy helyben.Amugy telleg a fogorvos le szabad fogja vagy le kösse a pácienst ha mozog a beavatkozás során?

2021. márc. 1. 19:37
 23/26 A kérdező kommentje:
Ma kéne el menjek de nem akarok menni mert az egy kész kínszenvedés.Majd szólok a doktornőnek hogy ma nem alkalmas nem érek rá.
2021. márc. 2. 07:13
 24/26 anonim ***** válasza:

És mégis most mit vársz tőlünk? Menjünk el hozzád, fogjuk meg a kicsi kezed és cibáljunk el a dokihoz?

Ha szeretnéd hogy bármi is jobb legyen, szedd össze magad, essel túl rajta. Hidd el hogy a doki jót akar neked, nem akar kínozni. Se lefogni, se lekötözni. Szabad akaratodból mész oda és szabadon távozhatsz ha mégsem akarod a kezelést.

Különben meg mindent meg fog tenni hogy ne fájjon, hiszen az ő érdeke is az hogy a páciens nyugton legyen.

De ez nem egy wellness hotel, vannak kellemetlen dolgok, túl kell rajta esni.

Menj el és rá fogsz jönni hogy egy pillanatnyi kellemetlenség (ne adj isten fájdalom) miatt szenvedsz már istentudja mióta.

Szedd össze magad és menj!

Előbb utóbb át kell esni rajta.

2021. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hát majd valamikor elmegyek. Ma nem de majd valamikor.
2021. márc. 2. 09:39
 26/26 anonim ***** válasza:

Végülis mi lett veled?

Nekem nemrég volt fogfájdalmam.. én kezeltettem húzás előtt és után is.. de ígyis fájt napokig..

Nem tudom valaki hogy tud inkább várni.. főleg úgy,hogy komoly egészségügyi gondjai lehetnek.

2022. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!