Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj az injekció? 2...

Mennyire fáj az injekció? 2 felső fogamat fogják tömni

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Már azt is egy zselével érzésrelenített helyre kapod.

Egyáltalán nem fáj, pár másodpercig feszítő érzés lesz a térfoglalás miatt.

2021. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Fáj. Nagyon nem mindegy, hogy hol. Ha elől, akkor az jobban fáj, ha hátul, akkor azt lehet, hogy nem is érzed meg.


De ez simán elviselhető, és tényleg csak addig fáj, amíg beadják.

2021. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem szokott fájni, de igazából megéri, mert azt a pár másodpercet ki lehet bírni.
2021. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy fáj, inkább kellemetlen.


Fogj a kezedbe valamit és szoríts rá, úgy jobb. Amúgy az egész pár másodpercig tart, amint vége, a kellemetlen érzés is megszűnik.

2021. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg teljesen ellazítani az arcodat közben, ez segít. Sok múlik az orvoson is hogy hogyan adja be a szurit, mert lassan kell beinjektálni a szert, ezáltal nem feszíti szét a szövereket(ugyanis ekkor fáj)
2021. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Faj, de ez attol is fugg hova kapod. Nekem legutobb a felso bolcsessegfogam huztak, akkor a szajpadlasomba kaptam az injekciot. Na az tenyleg faj, de valahol meg szinte alig erzed.
2021. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg hihetetlen számomra, hogy mennyire elszokott a nyugati ember a fájdalomtól...dehogy fáj (több fogamat tömték, gyökérkezelték, húzták, volt szájseb műtétem)

Persze, nem a legjobb dolog fogorvoshoz járni, de fájdalomnak azért nem nevezném.

2021. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem valami jó érzés, fáj azért egy kicsit de csak egy perc az egész. Annyit igazán ki lehet bírni azért hogy a beavatkozás maga ne fájjon.
2021. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én fájdalomnak nem mondanám, inkább kellemetlen kb 5-6 másodpercig. Simán ki lehet bírni. Nekem gyulladt fogamat gyökérkezelte a doki, 3 szurit kaptam, nem hatott, akkor kaptam egy olyat, ami az egész állkapcsomat lezsibbasztotta, de az sem hatott, nem lett érzéstelen a beteg fog, szóval megőrültem a fájdalomtól, úgy fájt a gyökérkezelés, de kibírtam. Potyogtak a könnyeim, de még az is kibírható volt.. a szuri meg semmiség. :)
2021. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
7# Tényleg hihetetlen számomra hogy a mai civilizált világba még akad egy egy ilyen visszamaradott gyökér, aki képtelen felfogni az emberek különbözőségét, hogy a fájdalmat mindenki máshogy érzi, legfőképpen hasonlóan, de tudjuk hogy van egy egy ember, aki extrém indolens. Örülj neki hogy te ilyen vagy, és maradj csendben.
2021. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!