Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap ragasztottak fel a...

Tegnap ragasztottak fel a fogszabályzómat azt mondta a doki hogy ha legközelebb megyünk ki fogja cserélni mert ezek a dolgok csak egyszer használatosak de ezt melyikre reszre értette az egész készüléket kicseréli vagy valamelyik részét?

Figyelt kérdés

átlagos fogszabályzom van a drótos mint ami a legtöbb fogszabályzósnak

Illetve atlagba mennyi ideig faj mert nekem most nagyon faj


2021. febr. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy az egész készüléket kicseréli, az igen sok pénz lenne, de nem mondhatom biztosra, én nem értek hozzá.

Az, hogy meddig fáj, teljesen egyéni, de egy pár napig azért szokott a legtöbb embernek.

2021. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a drót ívekre gondolt. Azokat szokták cserélni bizonyos ideig egyre vastagabbakra.
2021. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A gumikat cserélik minden alkalommal. A drótot is szokták cserélni de azt nem olyan gyakran mint a gumikat.

A fájdalom pedig néhány nap múlva eltűnik.

2021. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2021. febr. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!