Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet egy fogorvosnak...

Hogy lehet egy fogorvosnak udvariasan megmondani, egy ok nélkül nagyon fájdalmas kezelés után, hogy nem kértek több időpontot, mert inkább máshoz mennétek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szólni, nem kérsz új időpontot. Ha forszírozza, mondd azt, hogy szeretnél egy kis szünetet tartani, most ne adjon időpontot.
2021. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már adott, de akkor még nem tértem magamhoz annyira, hogy megmondjam, hogy soha többet.
2021. márc. 19. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az időpontokat az asszisztens kezeli. Odatelefonálsz, megmondod, hogy mégse lesz jó akkor, és még nem tudod, mikor jó, szóval legyen szíves törölni és nem adni újat. Többet nem telefonálsz nekik. Nem tartozol magyarázattal.
2021. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Telefonálj be, hogy nem mész- Ennyi. Nem kell menni, a dokinak ha sok betege van, fel sem fog tűnni, hogy 1 beteggel kevesebb van-
2021. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hellmano ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy nem voltam megelégedve a fogorvossal, akit választottam és fogtam nem jelentkeztem nála többet, hanem a félbehagyott fogammal kerestem egy másik fogorvost és azzal fejeztettem be a tömést. Nem kell indokolni, ha nem akarod, jogodban áll továbbállni, ha nem tetszik ahogy kezel. (a probléma csak anyi, hogy a pénz sajnos elúszik, amit nála költöttél, de még mindig jobb így, mintha rosszul fejezné be a mutatványt. Bár, ha netán SZTK-s fogorvosnál voltál akkor meg semmit se veszítesz, mert ugye ott nem fizetsz, de többet ne is menj hozzá akkor. Nyugi nem fog hiányolni :D).
2021. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!