Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb fogászati élményed?

Figyelt kérdés

Nekem eddig ilyen kezeléseim voltak:

- 4 bölcsességfog műtét

- 1 sima foghúzás és utána implant

- 1 tömés


És a legfájdalmasabb dolog a szájpadlásba kapott injekció volt. :/


2021. ápr. 14. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az orvos is megvolt lepődve, de a fogszabályzó levétele utáni hét, inni sem tudtam annyira fájt az összes fogam. Kicsit job volt amikor az ejszakai fogszabályzó rajtam volt, de úgy is napi 4-5 fájdalomcsillapító kellet.
2021. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
amikor a felső metszőfogaimat tömték. volt injekció, de mintha nem hatott volna
2021. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Gyulladt fog, ügyeletes fogorvos nő, abszolút kezdő és tehetségtelen. Már az injekciót se jól adta be. Úgy üvöltöttem, hogy a váróból mindenki hazament, mire végeztünk. Tiszta vér volt az ingem, és el is ájultam. Amúgy sose féltem a fogászattól, nem is volt gondom vele.
2021. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Cisztaműtétek foghúzásokkal amikor nem hatott az érzéstelenítő
2021. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladt ínybe adott injekció. Életemben először és (eddig) utoljára elsírtam magam a fogorvosi székben.
2021. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira begyulladt a fogam hogy nem hatott 3 érzéstelenítő sem,ebből 1-et már közvetlen a fogba adtak. Így gyökérkezeltek.


A masik alaklom mikor az alsó 4 fogamra tettek porcelán koronát,borzalmas volt ahogy a fog előtt letolták vele az ínyt hogy passzoljon.

2021. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bölcsességfog műtét. :)


Gyulladt volt, de azonnal ki kellett szedni. Nos, kaptam 3 injekciót is csak oda, de amellett is éreztem, amikor a gyulladt gyökerét véste ki.


Most, hogy írom, előjön a fantomfájdalom :D

2021. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyulladt fog műtét.

Kaptam három injekciót ami R******l fájt és még nem is hatott úgyhogy éreztem mindent.

De már az injekciótol sikítottam.

2021. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!