Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges lenne egy fogszabál...

Lehetséges lenne egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
A felső fogsoromnál, elől 6 fogam közt van csak rés ami kb 1 mili. Alul teljesen szabályos ezért ha elmennék dokihoz és kérnék fogszabályzót akkor gondolom alulra felesleges lenne mivel azt hiába bántaná csak összébb nyomná a fogaim. Ilyenkor mi a teendő? Gondolom állandót nem kapok csak felsőre max éjszakait vagy belsőt de alulra tényleg felesleges lenne mert normális.És ez mennyibe kerülne nekem ? Vagy nem lehet felülre kérni csak ? Felesleges lenne alulra. Gondolkoztam direkt héjon is de nem tudom arra mekkora a garancia hogy később is szép marad elől nem kopik stb eseleg ezért gondolkoztam a fogszabályzón
2010. aug. 21. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy alul szabályos,lehet csak te látod annak,elképzelhető,hogy alulra is kapnál,a kettőt igazítják egymáshoz
2010. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van ami csak fölül van éjszakai
2010. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem csak egy kis rés (1 mm) volt a felső fogsoromban szemfogam és a metszőfogam között, mégis az alsó fogsoromra is kaptam éjszakai fogszabályzót. A doki azzal indolkolta, hogy a felső fogsorom szabályozása miatt megváltozik a harapásom, így egymáshoz kell igazítani.
2010. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kérd ki több doki tanácsát is.
2010. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Belső fogszabi nagyon drága és állítólag rossz is nagyon.Az éjszakai fogszabi azt mondják nem elég hatásos.Nekem ragasztott van,csak felül és már a réseket összehúzta kb 2 hónap alatt(mikor fűzérgumikat kaptam rá 2 óra alatt összehúzta a rést;) )Ja és az alsó fogsornak passzolni kell a felőshöz h a harapásod okés legyen.Nekem 8 hónapja van fent csak felül azt mondta a dokinéni h egyelőre alulra nem kell mert a harapásom jó,viszont ha útközbe valami gáz lesz akkor lehet alulra is kapok,hát ilyen ez.Mindenféleképp menj el több dokihoz is:)
2010. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hasznos tanácsokat kaptam :)
2010. aug. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!