Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj egy egyszerű fogtömés? és...

Fáj egy egyszerű fogtömés? és létezik olyan tömési technika hogy nem igényel fúrást csak betömik egy speciális anyaggal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy fáj, de ha igen, akkor egyszer fáj, és túl leszel rajta. Én régen nagyon féltem, de egy időben annyit jártam tömetni, hogy hozzászoktam. Egyébként lehet kérni érzéstelenítőt.


Fúrás nélkül nem fog menni, mert a fúrás tisztítja ki a fogat. Akármilyen anyagot tömhetsz bele, ha a romló részeket nem távolítod el előtte rendesen, akkor tovább fog fájni, és a végén mehet a kukába.

2010. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ózonos kezeléssel, de sokkal drágább is.

De ha nem fáj a fogad és normálisan elérzéstelenítenek akkor egy egyszerű tömés semennyire sem fáj.

2010. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérjél érzéstelenítőt...anélkül ne engedd. Nekem anno két fogam érzéstelenítő nélkül tömte be a doki, hát borzasztóan fájt amikor fúrták, és azután is egy darabig. Most újratömettem, adtak érzéstelenítőt és egyáltalán nem fájt. Se akkor se utána.
2010. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:)
2010. aug. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!