Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan szerezhetnék sok pénzt?

Honnan szerezhetnék sok pénzt?

Figyelt kérdés

Hiába dolgozom ki a belem, kell albérletet fizetni, éhenhalni se kéne, ráadásul sok tartozást halmoztam fel de ez hosszú történet...

A lényeg hogy úgy érzem bármennyit is dolgozom, soha se lesz pénzem arra hogy megcsináltassam a fogaimat, anélkül pedig az egész életem megvan nehezitve, tudom én toltam el, vigyáznom kellett volna rájuk, de most már nem tudok mit csinálni mint hogy gyűjtöm a pénzt, hogy majd megcsináltathassam de úgy érzem ez a nap soha se fog eljönni mert nem tudok kitörni a sz.rból....

Mégis honnan kéne szereznem plusz pénzt ha már igy is 2 állásom van és pluszban is vállalok alkalmi munkákat de egyszerűen nem jön össze...



2021. máj. 5. 08:22
1 2
 11/12 ricsi95100 válasza:
Van rá államilag támogatás nővérem el ment egy magán orvoshoz és ő mondta neki 410ezer Ft ba került volna de államilag finanszírozot volt neki porcelán fogak annyi volt hogy el kellett mennie allergia tesztre és kész! Csak nem mindegyik fogorvos foglalkozik velle ezzel a támogatással nem ártana utána jàrnod pl nekem ma lesz kész az új fogaim de viszont én fizetem érte mert nálunk nem foglalkozik ilyenel a fogorvos és elég drága volt....
2021. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
üdv a klubban
2021. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!