Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megoldás erős garatreflex...

Megoldás erős garatreflex ellen? Türelmes jó fogorvos Veszprémben?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne, hogy jó múltkor elmentem fogorvoshoz egy ellenőrzésre és azt mondta van 4db szuvas fogam. Megbeszéltünk egy másik időpontot, amikor megcsinálja őket. Igen ám, de 5 perc után elzavart, mert olyan erős garatreflexem volt, hogy ahogy belenyúlt a fémekkel a számba majdnem elhánytam magam többször is. Nem hibáztatom, mondta, hogy így ha hánykolódok nem tudja megcsinálni. Esetleg, akinek ilyen problémája van, milyen megoldást talált? Azt olvastam, hogy vannak szájsprék, amik elérzéstelenítik a problémás területeket, amik ezt okozzák, erről tud valaki valamit? Illetve a neten gyógyszereket ajánlank, ezzel kapcsolatban tapasztalatok (Dedalon, Frontin)? Illetve olyan orvost keresek, aki talán egy kicsit türelmesebb és megtud nyugtatni. Összeségében kicsit el vagyok keseredve, nem nagyon tudom mi tévő legyek. Hallottam, hogy lehet altatásba kérni, de nagyon drágának találom, illetve tartok kicsit tőle, ezt csak a legvégső esetben.

2021. máj. 18. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is gond az erős garatreflex,de szerencsére fogorvosnál nem zavar annyira ha a számba nyúlnak.Én inkább akkor öklendezek ha lenyomja a doki a nyelvem a toroknézéshez vagy a torkomba teszi a gégetükröt.A torokecsetelésnél szintén.

Kérd meg az orvost,hogy fújja be a garatod érzéstelenítővel,bár nekem ez sem vált be a gégészeten,ugyanúgy öklendeztem.

2021. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Stadion úton van az Erdélyi Fogászati Praxis. Ott keresd Dr. Molnár Tímeát.

Helyes, kedves, aranyos, segítőkész, türelmes. JÓ ORVOS. Én is hozzá járok 100%-osan meg vagyok vele elégedve.

2021. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!