Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek megéri ennyi...

Szerintetek megéri ennyi szenvedéssel megmenteni a fogamat?

Figyelt kérdés

Brutális módon begyulladt, már több, mint egy hete. De az egész állkapcsomra kihatással volt. Választhattam, hogy húzás, vagy gyökérkezelés, de nagyon rá akartak beszélni hogy mentsük meg, mert ha ezt kihúzzuk, felül csak egy fogam marad (rágó).


Viszont hiába lett gyökérkezelve, hiába lett többször cserélve és tisztítva a tömés amit alig bírtam ki érzéstelenítő nélkül (komolyan, akkora fájdalmat még nem éreztem, mostmár többet be se merek vállalni), hiába szedek napi 4 Dalacint, ma is arra keltem fel, hogy fáj a fogam. Már a sírás kerülget, mert már az életmódom rovására ment ez a 0-24 órás fájdalom, tisztára depressziós vagyok tőle, magamba fordultam. Meg lett beszélve mikor kapom a végleges tömést, de kétlem hogy addigra elmúlik a fájdalom, lehet mégsem kérném a gyökérkezelést... Csak legyen már ennek vége.


Vagy szerintetek ha már ennyit szenvedtem szenvedjek tovább hogy megmaradjon a fog?


2021. júl. 11. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzátennék, hogy attól is félek, hogy később is visszajönne a gyulladás, és akkor feleslegesen dobtam ki annyi pénzt, ha úgyis húzásra lesz ítélve.
2021. júl. 11. 07:56
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogfajasnal nincs rosszabb! Nekem erzestelenito nelkul csinaltak gyokerkezelest! Elotte is fajt, de maga a muvelet borzalmas volt! Sokkos allapotban jottem el a fogorvostol!

A fogam megmentette ez teny, de soha nem valalkoznek megegyszer ilyesmire!

Amugy nezesd meg, hogy van e barmi javulas. En csak legvegsobb esetben huzatnam ki. Egy fogimplantatum olyan 400 ezer ft!

2021. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A penzed akarjak lehuzni azert akarja megmenteni. Huzasd ki, minek az az egy fog mar, orulj hogy megszabadulsz tole! Viszlat fog :D
2021. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fájó fogat nem lehet véglegesen letömni. Folytatni kell a gyökérkezelését.

3.! Persze, majd a fogpótlás meg ingyen lesz, na az ami nagyon drága, úgyhogy megmenteni a fogat, ha lehet!

2021. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer gyökér-kezelték az egyik rágó fogam, és folyamatosan fájt, majd a 3. fogorvos akihez elmentem, közölte, hogy a 3 gyökér közül az egyik nem volt jól kitisztítva. Rendbe tette, pár nap múlva betömte, rendben volt.
2021. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!