Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni egy fogorvoshoz, véletlenül kerültem hozzá, nagyon tetszik a hozzáállása és az is ahogyan dolgozik, szóval nagyon nem szeretnék máshoz menni. Most viszont elkezdett fájni az egyik rossz fogam, több van sajnos, és jövő hét szerdára van csak időpontom, most meg szabadságon van, felhívni sem tudom így meg nem is zaklatnám szabadság alatt.

Egyelőre flectorral elvagyok, de messze van az a szerda :/

Mit tanácsolnátok, elmenjek ügyeletre ha nem bírom vagy inkább várjam ki az időpontom valahogy?

Már megbeszéltük melyik foggal mi lesz, hogy lesz, nem szeretnék ebbe se “belerondítani”.


2021. aug. 13. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kibírod, így nem nyúl más a keze alá úgy mondva.

De enis voltam pont ilyen helyzetben, a fogorvosom szabadságon volt, és a kollégájához kerültem. Megbeszélték hogy mit hagytunk abba és ő fojtatta.

2021. aug. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogfájás elég dúrva tud lenni, szerda messze van, ha nagyon fáj, akkor menj ügyeletre, nem biztos akkor sem, hogy kihúzzák, de ha mégis, akkor valószínűleg a te dokid is kihúzta volna.
2021. aug. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most reggelre így elmúlt a fájdalom, picit sajog, egyelőre tűröm, de ez már a második éjszaka volt amikor arra keltem hogy fáj :/ Ráadásul azt sem tudom ez most melyik fogam... Ő az első olyan doki amúgy akitől nem rettegek és bizalommal ülök a keze alá :D

2021. aug. 13. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám a szerdát. Ha elvagy fájdalomcsillapítókkal, nem lesz gond. Ismerősöm is járt úgy fájós foggal, hogy elment pénteken ügyeletre, nem csináltak vele semmit, hétfőn nem rendelt a doki, kedden még elkuldte rontgenre, szerdán foglalkozott csak vele igazándiból. Szóval addig ki lehet bírni szerintem.
2021. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem hiába mennél ügyeletre gyulladt foggal nem csinálnak semmit csak antibiotikumot adnak illetve fájdalom csillapítót ki nem húzza ha be van gyulladva. Legalábbis mi felénk igy csinálják.
2021. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem húztak és gyökérkezeltek is már gyulladt fogat, illetve csak azt tudom hogy rettenetesen fájt és emiatt gondolom hogy gyulladtak voltak. Szerintem orvosa válogatja. Meg biztos függ attól is hogy ráment e a gyulladás másra, fülre pl.

Kitaláltam, hogy legrosszabb esetben elmegyek és iratok fel fájdalomcsillapítót, tutira legyen elég szerdáig :D

2021. aug. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!