Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok olyan állatkísérlet-m...

Tudnátok olyan állatkísérlet-mentes fogkrémet (márkát) ajánlani, ami az alap boltokban megkapható? (Pl.: Penny, Aldi, Spar)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rákereshetnék, meg is tettem/teszem, de szeretnék biztosra menni 1-2 véleménnyel, amiről ti is úgy gondoljátok, hogy az. Tudom, butaság, de hadd menjek biztosra.

2021. szept. 11. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Azt azért megkérdezném, hogy honnét tudod, hogy valamelyik fogkrém "állatkísérletes"-e vagy nem.
2021. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Az meg milyen?
2021. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Rossman, DM sajátmárkásak. Vegán, és cruelity free termékek.
2021. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
A régi típusok nem jöhetnek szóba? Elvégre is a megtörténteken már nem lehet változtatni. Értem ez alatt, hogy egy olyan fogkrém amit már lehet kapni mondjuk 5 éve a boltokban, azzal már nem végeznek semmilyen kísérletet, már bizonyított, most már csak forgalmazzák, addig, amíg veszik az emberek. Ha mindenki ugyanolyan fogkrémet venne, akkor valójában soha többé nem is lenne szükség semmilyen kísérletre. Viszont azzal, hogy sok féle létezik, megoszlik a vásárlóközösség a gyártók között, amivel azt érjük el, hogy sok gyártó lesz, amik között mindig lesz egy-kettő akinek nem megy annyira a bolt, így kiszáll az üzletből. Ezzel nincs baj, csak jönni fog a helyére egy újabb gyártó, aki végig fog menni ugyanazon a folyamaton, beleértve a tesztelést, és így újabb állatkísérletek menne végbe emiatt. Tehát szerintem nem konkrétan olyan típust kellene keresni, amivel biztosan nem végeztek állatkísérleteket, hanem választani kellene egy régit és ahhoz hű maradni hogy a lehető legkevesebb fejlesztés, kísérlet legyen a jövőben.
2021. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!