Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét utáni...

Bölcsességfog műtét utáni fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn műtötték ki a jobb alsó íny alatt lévő 90 fokban fekvő bölcsességfogamat, ami kb 1 óra fúrás vésés után adta csak meg magát. Hétfő óta szedem a dalacint és a flectort. Nem ettem tejterméket,nem szívogattam, stb. Ma van 4. napja, a duzzanat szépen megy le az arcomról, viszont a fájdalom úgy érzem erősebb. A maximalis adag flectort szedem, de kb 4-5 óra múlva kimegy a hatása és majd meghalok :(

Hétfőn megyek varratszedésre.


Tehát tapasztalta már valaki, hogy a fájdalma erősebb lett 3-4 nap után? Meddig fog ez tartani?

Bevált házi praktikák a fájdalom csökkentésére?


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2021. szept. 30. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán, nekem egy hétig is fájt a helye.
2021. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ohh, részvétem, hasonló a helyzet nálam is. Hétfőn szedték ki a bölcsességfogam, azóta is fáj folyamatosan.
2021. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!