Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítása...

Bölcsességfog eltávolítása után még vérzik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megvártam a 15 percet, ahogy mondták hogy rágjam a gézt de még vérzik.

Van itthon steril géz, még harapjak rá vagy ez meddig fog így vérezni?



2021. okt. 11. 15:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

még annyi hogy hogy feküdjek vele?

félek hogy félre fogom nyelni a vért..persze nem azon az oldalon fogok.

2021. okt. 11. 17:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Félig ülve, magasított párnán aludj. A vért még fogod érezni, talán még holnap is, de az természetes, ahogy írta valaki, csak engedd kifolyni a nyállal együtt a szádból. Kicsit undi, de ez van. Én aznap este már ettem zöldséglevet úgy, hogy a zöldségeket összenyomkodtam villával és betettem a számba és le is nyeltem...

A duzzadásra ugyebár tettem végig a hideg ásványvizes palackot (simán hűtőben volt, mert a jeget nem bírom). Második nap is csak a zöldségleves pürét ettem, harmadik nap azt hiszem már tudtam kenyeret nyamnyogni és virslit talán? De majd érzed úgy is, hogy mit bírsz. Minden étkezés után félórával fogat kell mosni, hogy a bacik ne ülepedjenek le. Nekem egy hét múlva volt varratszedés,utána már eész jól tudtam enni és létezni. Bár a lyuk zavart sokáig, de 1-2hónap és olyan,mintha nem történt volna semmi (de lehet hamarabb is, nekem komplikált volt). A szerdai állásinterjút meg majd csak aznap reggel döntsd el. Sajnos előre nem lehet megjósolni,hogy mennyire fogod bírni. Plusz ne hajolgass pár napig, ne erőltesd magad, pihenj minél többet.

2021. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!