Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan magán fogorvos ahol...

Van olyan magán fogorvos ahol olcsón rendbeteszik a fogakat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy húzás lenne 1000 forint,tömés 2000 forint,fogkőleszedés 2000 forint,fogpótlás egy fogat pótolnának mondjuk 3000 forintért.Van ilyen valahol az országban?Még akár 300 km-t is utaznék ha lenne ilyen.

2021. okt. 19. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Van olcsó magán fogorvos
Nincs olcsó magánfogorvos
Ha keveset keresünk,Sztk-ba kell mennünk
Mindennap fogat kell mosni többször is és akkor nem kell egy vagyont költeni fogpótlásra
30 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze a 2000 forintos fogkőleszedést nem úgy értem hogy foganként hanem egy egész alsó felső fogsort.
2021. okt. 19. 12:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire olcsó a világon nincs. :D
2021. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Vagy ha van, akkor az olyan is.
2021. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1000 forint még az érzéstelenítő injekció árát sem takarja be, maximum az 1 pohár vizet amivel öblögetsz.
2021. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki hogy ahol fizikailag van a rendelő az pénzbe kerül. Bérlet + rezsi.

A dentál higiénikus vagy fogorvos szintén nem ingyen szeretne ott ácsorogni. A komplett felszerelés se ingyen van.


Anyag költsége is van, még a foghúzásnak is. Érzéstelenítő, fogó.


Vannak egyszeri költségek és vannak folyamatos rendszeres költségek.


Csak az anyag költség messze több mint egy ezres. Fogkőleszedéssel elbíbelődnek egy fél órát... Az se baj ha jól megcsinálják...


TB se fizeti ki az alapanyagokat negatívra jön ki az egész. Ezért vannak magán rendelők, ezért minden annyi amennyi.

Lehetne olcsóbb de olyan árakon amiket írtál az nem reális.

Nyilván Budapest Belvárosában egy rendelő bérleti díja jelentősen több mint máshol így ez beleszól az árakba.. Vidéki eldugott rendelőben háznál se hozzák ki ennyiből.


Fogmosás hasznos, de sok összetevős a dolog, genetika, ki mit örökölt, és a fogmosás pl nem akadályozza meg a fogkövet. Időnként jó elmenni fogorvoshoz. Én is utálom, de hát ez van.

2021. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes hogy mennyire el vannak tévedve egyesek. (a kérdezőre gondolok)
2021. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy elég kísérleti módszerrel próbálkoztam meg és bejött.

Amikor megjött a fizetésem, levettem a számlámról tizenötezer forintot. Fogtam ezt az összeget és beraktam egy kisebb dobozba, amit lezártam.

Utána kivártam egy hónapot, majd amikor megjött az újabb fizetésem, abból is levettem tizenötezer forintot és hozzáraktam a korábban elrakott összeghez.

Sikerült! Hirtelen lett harmincezer forintom!

Ha tehát ezt egy egész évig csinálom, akkor lesz 180e forintom is, ami már elég sok kezelésre elég magánfogorvosnál.

De ne áruld el a titkot másnak, különben nem teljesül!

2021. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Te sem vagy normális :)
2021. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Kerdezo, te szerintem valami 30 evvel ezelotti vilagban elsz :D

Meg sztk-ban is fizetni kell egyes kezeleseknel, nemhogy maganban. De alapvetoen fogtomes, huzas es gyokerkezelesert nem, ugyhogy akkor menj oda. Fogpotlas tuti, hogy penzbe kerul ott is.

Az mas kerdes, hogy milyen minosegu lesz az ellatas, de biztosan vannak meg jo allami fogorvosok is, csak az en varosomban nem.

2021. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze 5 ezerért meg kompletten csináljon neked egy teljes fogsort mi?
2021. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!