Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan magán fogorvos ahol...

Van olyan magán fogorvos ahol olcsón rendbeteszik a fogakat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy húzás lenne 1000 forint,tömés 2000 forint,fogkőleszedés 2000 forint,fogpótlás egy fogat pótolnának mondjuk 3000 forintért.Van ilyen valahol az országban?Még akár 300 km-t is utaznék ha lenne ilyen.

2021. okt. 19. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolj bele: te elvégeznéd a munkádat-legyen az bármi is-a jelenlegi fizetésed 10 százalékáért? Pluszban esetleg bizonyos anyagokat, eszközöket neked kell megvenned a saját pénzedből. Mert hogy amit kérdeztél, az nagyjából ezzel egyenértékű. Én nagyon szívesen megírom neked, hogy mennyit fizetek a fogtechnikusomnak egy korona áráért: 10 000 Ft-ot. Magyarul te már az anyagköltség töredékét sem fizetnéd ki, az orvosi költségekről nem is beszélve.


Én mindig is azon a véleményen voltam, hogy akinek nincs pénze, az ne válogasson. Igen, lehet, hogy az sztk-s nem a legjobb doki a világon, de tegyük hozzá, hogy magánba sem csak azok mennek, akik jók, aki eleve az átlagnál jóval olcsóbban dolgozik (de lényegesen többért, mint amilyen összegeket leírtál), annak mindig oka van, kezdve attól, hogy csak egy kuruzsló fogtechnikustól, nem számlaképes - feketén dolgozó - fogorvoson keresztül, az egyszerű kontárig.

2021. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, a fogszabályzást is 5 ezerért csinálják, nem 500...
2021. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!