Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Màsnak is volt már olyan...

Màsnak is volt már olyan érzése mikor belépett egy állami fogorvosi rendelöbe,mintha magánba ment volna?

Figyelt kérdés
Tegnapelött el kellett mennem a sürgősségire mert fájt a fogam,féltem,de nem is kellett sokat várnom,kb 1 óra alatt már sorra is kerültem.Beléptem,két fiatal kedves lány fogadott,mondták hogy ne féljek,nem fog fájni,gyorsan túlleszek rajta,mosolyogtak,nyugtattak és tényleg profin ellátták.A rendelő is korszerű volt,tiszta volt,jól felszerelt,mintha magán orvosnál lettem volna.Másnak is volt már ilyen tapasztalata?Más is csalódott már kellemesen állami fogászaton?

2021. okt. 30. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagynéném védőnő, most kaptak egy teljesen új épületet(3man vannak, plusz ha jól emlékszem 2 gyerekorvos). Nem jártam ott, de nagyon dícséri. Sokkal nagyobb a hely, kellemes környezet, elvileg a váróterem is rendesen néz ki, nem a szokásos rideg
2021. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!