Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sürgős! Vérdugó vagy ételmaradék?

Sürgős! Vérdugó vagy ételmaradék?

Figyelt kérdés
Hétfőn húzták a fogamat fogszabályzás miatt. Ez volt a 4. És a legrosszabb eddig. Ezután visszamentünk, mert eléggé fájt ezért kikaparták és hagyták, hogy keletkezzen újabb vérdugó. Na Most a harmadik napon ezt követően ettem puha pogácsát, mostam fogat és eddig sötét színű véralvadék volt benne. Most viszont megnéztem a tükörbe és fehér vérdugó, vagy ételmaradék van benne. Nem tudom, mostmár óvatosan moshatom, vgy kijön magától?
2021. nov. 13. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Fibrin.
2021. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magát a sebet nem moshatod meg. Amit látsz, az nem étel maradék, hanem fibrin. Ez egy fehér "réteg", ami megjelenik a seben, teljesen normális egy foghúzást követően.
2021. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak nem kell kijonne. Ne piszkalj bele. Így gyógyul. Csak mossad szépen a külsejét! Es tartsad be a fogorvos többi tanacsat, os!
2021. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!