Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki ismer Budapesten olyan...

Valaki ismer Budapesten olyan fogorvost aki csinál beavatkozásokat érzéstelenítő nélkül?

Figyelt kérdés

Már két fogorvosnál voltam de azt mondták hogy anélkül nem csinálnak.

Most már jó volna találni valakit mert még örülök a fájdalomtól.


2021. nov. 15. 05:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megőrülsz a fájdalomtól, akkor miért utasítod el az érzéstelenítést?

A fogorvos nem mészáros. Ha érzéstelenítő nélkül fúrna, tömne, húzna, olyan sokkot kaphatsz, hogy akár eszméletedet veszíted.

Nem képzeled, hogy bármelyik is felvállalja, hogy az orvosi jó hírét egy ilyen gyáva kukac miatt kockára tegye, mint amilyen te vagy, hogy még

egy enyhe injekciótól is be vagy tojva, inkább vállalnád, hogy élve

megnyúzzanak. Jajj!

2021. nov. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Megörülsz a fájdalomtól, de nem kérsz érzéstelenítést!? Ez picit önellentmondás. Szerinted, ha érzéstelenítés nélkül kihuzza az nem fáj?
2021. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes... Én viszont érzéstelenítő nélkül nem engedném, minek szenvedjek ha nem muszáj? Amúgy elég nehéz elhinni, hogy nem csinálják érzéstelenítő nélkül ha te kifejezetten kéred. Nálam pont hogy azt kérdezték kérek e érzéstelenítőt a gyökérkezelésénél.
2021. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kezelés. Van amit nem vállalnak érzéstelenítő nélkül. Semelyik orvos nem vállalja azt, hogy majd utólag esetleg valaki ráhúzza, hogy még érzéstelenítőt sem ad, és fájdalmat okoz a betegeknek szándékosan. Ha eleve fáj és megőrülsz tőle, akkor nem igazán értem miért lenne jobb érzéstelenítő nélkül,kb. el fogsz ájulni.
2021. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért lenne jobb érzéstelenítő nélkül mert már csak attól elajulok hogy meglátom a tűt.
2021. nov. 15. 07:15
 6/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Komolytalan vagy.
2021. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok komolytalan csak félek a tűtöl és már ájultam el többször is miatta .
2021. nov. 15. 07:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csukd be a szemed, és nem látod.
2021. nov. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket:


[link] Itt nagyon normális mindenki


Ill.


[link] Ő gyökérkezelést nekem érzéstelenítés nélkül csinált, de azt ugye máshogy nem lehet

2021. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Ha van rá kereted akkor esetleg kérheted altatásban is a kezelést, de érzéstelenítés nélkül nem hiszem, hogy bárhol el fognak látni.
2021. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!