Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy nem a lyukból...

Rocko9 kérdése:

Lehetséges hogy nem a lyukból hanem az ínyemből jön ki a fogszilánk?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete húzták ki a fogam. Darabokba tudták kivenni mondta is a doktornő hogy lehet bennt maradt par db szilank de hogy az majd magatol kijon. Na szepen kezd ossze forni a lyuk ahol kihoztak a fogam abbol nem is latok kijonni szilankot hanem az inyem oldalan van egy feher kis valami ami nagyon kemeny olyan mintha csont lenne. Lehetséges az hogy nem a kihuzott fog helyen jon ki a szilank hanem az ínyem oldalan?
2021. dec. 4. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges,mert odébb vándorolt.
2021. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell felvagni azert az ínyem hogy kivegyék. Remélem magatol kijon ahogy mondta a doktornő is.
2021. dec. 4. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
7.én megyek hozza vissza kontrollra megmutatom neki.
2021. dec. 4. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, és tényleg képes kijönni magától.
2021. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak ez nem a fog helyen van a lyukba hanem az ínyem szelen latom mintha lenne ott egy feher kis szilank. Remelem kijon magatol.
2021. dec. 4. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. Néha képesek elvándorolni a fogszilánkok. Olykor fel is szívódnak, de képesek maguktól is kijönni. Nekem párszor volt ilyen. Néha hagytam, néha kissé rásegítettem a távozásra, amikor már untam, hogy ott van. De kijjebb jött. Nem biztatlak, hogy piszkáld, hosszabb idő is lehet, mire magától kijön, de mint írtam: nem lehetetlen.
2021. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi :)
2021. dec. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!