Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog fájdalomra 1...

Bölcsességfog fájdalomra 1 hónapon át szedett cataflamtól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a bölcsesség fogam viszont ferdén nő így ki kell műteni.Így karácsony közeledtével azt javasolta az orvos,hogy várjunk januárig meg amúgy se tudnék előbb ki adni erre így,hogy jönnek az ünnepek.Szedem a gyulladáscsökkentőt (amokil) de nem igazán érzek változást.Eléggé fáj van hogy kevésbé van hogy nagyon,hogy már a falt kaparom így naponta általában 1-másfél cataflam v-t be szoktam venni így bírom csak ki.A kérdésem az lenne,hogy lehet e bármi bajom ha egy honapig naponta-2naponta veszek kb másfél szem cataflamot?Köszönöm ha segítetek nekem. Most váltottam egyébként cataflam dolo rapidra.

2021. dec. 10. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
lehet
2021. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se tesz jót. Azért az nem semmi, hogy az orvos inkább szenvedtet plusz egy hónapig, ráadásul ilyen hülye szöveggel. Biztos nem hagynám a helyedben. Inkább erre költs, mint fölösleges kacatokra karácsony alkalmából.
2021. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorvédő nem árt mellé.
2021. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Májat tönkreteheti, nekem hosszú 1 hét gyulladáscsökkentőtől veseelégtelenségem lett... Ha ennyire durva én tuti, hogy felutaznék Pestre is csak hogy valaki kiszedje, nem hónapokig szedem. Találj valakit és inkább utazz, az országon belül biztos fogadnak! Inkább, mint ez...
2021. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg orvost keresni,ezzel nem érdemes hetekig várni.Sokkal jobb ha túl leszel rajta jövő héten,és karácsonyra el is felejted
2021. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) felhívtam őket azt mondták a héten menjek be rá néznek.Gondolom kapok másik gyulladáscsökkentőt vagy kitisztítják nemtudom mi lesz de remelem valahogy januraig kibírom.
2021. dec. 13. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szájsebészeti műtét után kellett hosszabb ideig cataflamot szednem, 1-2 hét után olyan gyomorfájásom lett tőle, hogy nem tudtam eldönteni, mi a rosszabb, a fog műtét helyének gyulladása, amire eredetileg szedtem vagy a gyomorfájás, amit okozott. Végül nekem egy Xilox nevű gyógyszert írtak fel, a hatóanyaga ugyanaz, de ez gyomorkímélőbb. Bár 1 hónapon at szedni ezt is elég necces.
2021. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az biztos, hogy a Cataflam a gyomrodat kikészíti, a májadnak sem tesz jót, de kérdezd meg, hogy ha halasztani kell, akkor mit tehetsz a fájdalom ellen, mert ez nem állapot.
2021. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!