Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik úgy nőttek fel hogy a...

Akik úgy nőttek fel hogy a kusza fogsor miatt nem mosolyogtak sosem, azok 30-as éveikben meg tudnak még tanulni fogszabályzás után?

Figyelt kérdés

Én ráadásul autista is vagyok ezért a mosolygást nem nagyon értem, nem ösztönös, és inkább csak vicsorgásnak tűnik. Nem is leszek szebb tőle.


Nem is értem az egészet.


2021. dec. 12. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nalad akkor nem a fogsor a problema elsosorban. Nem tudom, hogy te meg tudsz-e tanulni, ha neked egyebkent is vicsorgasnak tunik, de termeszetesen, ha valaki nem mer mosolyogni a fogai miatt, akkor ez fogszabalyzas utan valtozik.

Batrabb es magabiztosabb lesz az ember.

2021. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát de én most is elég magabiztos vagyok


meg egyébként is, egy csomó embernek rendesen nőnek ki a fogai aztán mégis szerencsétlenkednek

2021. dec. 12. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szivbol jon a mosolyod, akkor ugyis mindegy, nem kell magad megjatszani. :D
2021. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos nekem más a kapcsolatom az érzelmekkel mint a normál embereknek
2021. dec. 12. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, ezzel nem bantani akartalak, csak tenyleg, ha nem erzed ugy, hogy mosolyognal, akkor nem kell tenned.
2021. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen, sajnos most próbálom megmagyarázni magamnak, hogy nem a hiúság miatt nem úszhatom meg a fogszabályzást 32 évesen. Sajnos igy nem lesz annyira szép barátnőm és feleségem, mint szeretném, mert nem fogok kelleni olyan nőnek kusza fogsorral (hiába mondták eddigi barátnőim, hogy őket ez nem zavarta....dehogynem)


na mindegy, igazából most azt próbálom bemagyarázni magamnak, hogy azért kell fogszabályzó, mert annyira egymáson vannak a fogak, hogy nincs rendes vérkeringés, és emiatt már a röntgen felvételen is látszik hogy kb 2mm-el kevesebb a csont mint kellene. És emiatt az ínyem se tapad meg rendesen ezért állandóan vérzik.


Mondjuk az kicsit szíven ütött, hogy tinédzser korban még lehetett volna értelmes keretek között szájpadlás tágítást csinálni, és akkor kicsit ellensúlyozva van hogy nem nőtt olyan nagy férfiasra az állam, amibe befértek volna a fogak.


És ez ugye dupla nyereség, mert az ún. lapátáll férfias és általában tetszik a nőknek.

2021. dec. 12. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogyszabalyzasra sosincs keso, nekem is felnottkoromban lett, 2 es fel evig volt fent, most tokeletes a fogsorom
2021. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és csak a huzal volt benn vagy szájpadlás tágító is?
2021. dec. 12. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a huzal
2021. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pitts21 fogszabi felnőttkorban is eléggé tudja szélesíteni a fogsort. Nekem most 29 éves van önligírozó, 30 leszek, mire lekerül. Előtt nem szerettem mosolyogni, pedig annyira nem volt vészes, de engem zavart, már most egyenesek és fogszabival is imádom mosolyogni. :)
2021. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!