Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon lefog cseszni a fogorvos?

Nagyon lefog cseszni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Az első kettő alsó fogam fogínysorvadásos, hátul meg az egyik fogamba 3 Éve benne van gyokerkezeles után a gyogytomes az a fehér, jobb oldalon meg az egyik fogam fele nincs(nagyon csúnya) meg be is van gyulladva már nagyon régóta.es egy pici fogkő én is van hátul meg elől de alig látszódik. És kitudja meg melyik fogam lyukas tudom hogy elkellet volna mennem fogorvoshoz de mindig halogattam mert mindig féltem aztán egyre rosszabb lett a helyzet és mostmar látom hogy régebben kellet volna elmennem.Nyilvan mindenféleképpen elmegyek meg a héten kérek időpontot de annyira introverált vagyok hogy még időpontot is nehezen kérek.

2021. dec. 14. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért cseszne le? Akkor mész, amikor akarsz, vagy amikor ráérsz.
2021. dec. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog! Akkor mész, amikor kell/rászánod magad/van rá kereted stb. Ha 1 fogadat akarod kezelni, és 20 rossz van sincs köze hozzá.
2021. dec. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Manapság már a fogorvos is csak néz üresen előre.
2021. dec. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát mondani fogja , hogy ejnye!
2021. dec. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy most van pénzed rá. És csináltasd meg. Pár alkalom és betömik, felépítik, leszedik, stb.
2021. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta lát ilyen igénytelen, elhanyagolt fogakat, úgyhogy a pillája sem fog ezen rebbenni.
2021. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!