Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Belevágjak a foszabályozásba...

Belevágjak a foszabályozásba 28 éves férfiként?

Figyelt kérdés

2 helyen voltam konzultáción, az elsőn 5 perc alatt kizavartak, hogy álcsontműtét kéne, a másik helyen normálisan megvizsgáltak, mondta a doki, hogy megoldható, önligírozó készülékkel (pitts21 vagy sima fém/kerámia), kb 1.5-2 éves kezelési idővel. Keresztharapásom van.


Elvagyok keseredve, hogy 15 évet elcsesztem, és nem csináltattam meg fiatalon, tudom, hogy vannak 40-50 éves páciensek is, de valahogy nincs lelki erőm belevágni :/ Az évek viszont csak eltelnek így is úgy is.


Képek alapján szerintetek belevágjak?

Vagy milyen más lehetőségek lennének?


[link]


[link]


[link]



2022. febr. 23. 10:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te mar eldontotted, hogy nem akarod.

Meg fogod banni, mert egy egeszseges, tokeletes fogsor tenyleg megvaltoztatja az ember eletet.

2022. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

még nem döntöttem el :) Azért is tettem fel a kérdést, hogy hátha segítetek meggyőzni.


Azt mondták, hogy nekem csak a hagyományos jöhet szóba, invisalign és társai nem.


Igen, elhiszem, hogy megváltoztatja, de tinédzserkorban kellett volna megváltoztatnom.


Tudom, hogy 40-50 évesen is belevágnak kapuzárási pánikból páran, de 30 fölötti korosztálynál nagyon kevés fogszabályzós van.


Amikor elmentem ezekre az orvosi konzultációkra csak úgy néztek az ott lévők, hogy ki ez az öregember :D :D

2022. márc. 3. 16:17
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Lol! Te valami párhuzamos univerzumban élhetsz, ahol 30=100 éves. Rám egyszer sem néztek furán, annyit szoktak mondani, hogy mostanában milyen sok emberen látnak fogszabályzót. Most komolyan azon a 10 éven múlik? 10 éve még megcsináltattad volna, hogy 60-70 évig szép, egészséges fogaid legyenek, de 50-60 évre már felesleges? Logika?!
2022. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

először is nő vagy férfi vagy? Nőkön sok pasi fétishként fogja fel az egészet.


azért elég kevés embernek maradnak meg tartósan a fogai 50-60 éves korukra, abba nem gondolsz bele? Eleve sok tömött fogam is van, ami tovább rontja az esélyeimet, hogy 60 éves korban megmaradjon az összes fogam.


Bár 20 év se hangzik rosszul szép mosollyal.


Ha 10 éve megcsináltatom, akkor most boldog vagyok, mert a fiatal éveimet szép mosollyal töltöttem volna el :)

2022. márc. 3. 16:52
 25/38 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de ezért pontosan tudom, hogy ez egy férfin nekem egyáltalán nem lenne gáz, sőt! De ha neked ez ekkora dolog, akkor csináltass koronákat/héjakat, viszont azokat sokszor kell majd cserélni és károsíthatja is a fogakat + drága.
2022. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező egy kisebbségi komplexusokkal küzdő, igénytelen fiú, aki a saját félelmeit vetíti rá, a saját fejében kitalált női véleményekre. Felesleges neki bármit is írni.
2022. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
49%

“ A kérdező egy kisebbségi komplexusokkal küzdő, igénytelen fiú, aki a saját félelmeit vetíti rá, a saját fejében kitalált női véleményekre. Felesleges neki bármit is írni.”


Hu, de jol leirtad! 💯

Pont ugyanezt akartam irni.

A kerdezohoz hasonlo embereknek tenyleg ertelmetlen barmilyen tanacsot adni.


Kerdezo, szerintem hagyd a fogszabalyzot, azt a milliot inkabb koltsd oregek otthonara vagy sirhelyre, allitasod szerint mar ugy sincs sok hatra. 😌

Ezt a hulyeseget…..

2022. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Gyerekek, hol irtam itt olyan, hogy noi volemenyre adok?


Ez az en sajat velemenyem.


Amugy a korona nem lenne rossz otlet, csak nem tudom mennyire kivitelezheto / stabil.

2022. márc. 3. 17:50
 29/38 anonim ***** válasza:
Vágjál már bele végre! Már egy héttel előrébb lehetnél, hanem várnál itt még több válaszra...
2022. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
75%

Mar leirtam egyszer, hagyd a fenebe!

Neked mar minek? Lefott mar a kave, Tul oreg vagy hozza, fel labbal mar a sirban vagy, egyebkent is a haboru mar dul a szomszedban. A korona is minek?

Oreg vagy mar ehez, ne bohockodj.😀


Most mar jo?

2022. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!