Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem zavar hogy hiányzik egy...

Nem zavar hogy hiányzik egy fogad?

Figyelt kérdés

Nemrég húzták egy fogamat mert tályogos volt és nem tudták garantálni hogy gyökértöméssel menthető lett volna. Elég fura érzés, nem látszik szerencsére de zavar hogy van egy hatalmas köz a fogaim között hátul.

Te hogy vagy ezzel?


2022. febr. 28. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
(Sőt, a másik oldali alsó 6-ost is ki akart húzatni, de a doktornénim nem volt hajlandó. Azért gondoltam erre, mert torlódnak össze a fogaim, gondoltam, lenne hely mindkét oldalon. De állítólag ez nem így működik. Mindegy, eljön majd annak az ideje is.)
2022. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon zavar, de nincsen pénzem, hogy megcsináltassam ezért így marad.
2022. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia, kicsit későn válaszolok. Nekem 1 hónapja volt foggyökér húzásom. És hamarosan lesz még egy. Jobb és bal oldalt is a felső első örlőfogam azaz a 6-os amitől megváltam/ megválok. Terjeszkedni már elkezdett jobb oldalt egy kicsit, de problémám még nincs vele. Jövőhéten megyek orvoshoz tömésre, akkor majd mondani fogja biztosan, hogy mit legyen vele.


Zavar, de sajnos anyagilag nem úgy áll a családom. Én pedig még diák vagyok. Így hát szerintem így marad. Amint lesz majd munkám, akkor megcsináltatom, de az még nem most lesz.


18/L

2022. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!