Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az nagyon gáz, ha most, 18...

Az nagyon gáz, ha most, 18 évesen kezdek el fogat mosni? 😅

Figyelt kérdés

A szüleim sosem tanították, hogy esténként mossak fogat, sose volt fogkefém.

Most vettem magamnak, mostmár használni is fogom. Késő ilyenkor elkezdeni amúgy?

Szeretnék majd fogszabályzót is, remélem azzal sem késtem még el.



2022. máj. 16. 19:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22%
30, a szeparáló gumi nekem is rossz volt a felső fogsoromnál, az alsónál már meg se éreztem, amikor az alsó fogszabályzót kaptam, pedig féltem a gumiktól.
2022. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
0%
Nekem ma rakták fel a fogszabályzómat, és előtte nekem is bent voltak a gumik, iszonyúan fájtak és fájnak most is, de csak ott ahol a gumik voltak. Rágni egyáltalán nem tudok. Folyamatosan elviselhetetlenül fájnak. Kaphatok valami tippet? Olvastam, hgy jegelni kell/fagyit kell enni. Az működik?
2022. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Az valóban nagy baj, hogy eddig nem mostál fogat, de az a lényeg, hogy elkezdted. Szerencse, hogy egészségesek maradtak a fogaid. Az pedig nagy hiba volt a szüleid részéről, hogy nem tanítottak meg fogat mosni. Egyébként ők sem mosnak fogat soha, vagy hogy lehet ez? :/
2022. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy egy troll kérdés, vagy pedig a "hubazmeg" kategória.
2022. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!