Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az hogy valaki alig...

Miért van az hogy valaki alig mossa a fogát, mégis egyetlen egy szuvas foga nem volt még 35 évesen?

Figyelt kérdés
Párom 35 éves és bizony sokszor nem törődik a fogával és nem is mossa. Most sikerült elrángatnom végre a fogorvoshoz fel is készítettem rá, hogy sok dolog lesz itt, mert 10 éve nem volt fogdokinál de nem akartam hinni a fülemnek, mikor az orvos megdicsérte, hogy ez igen önnek egy lyukas foga sincs, de még egyetlen egy kezelt, hiányzó foga sincs. Csak fogkő leszedés történt.
2015. nov. 4. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem eszik, iszik sok cukros vackot.
2015. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy valaki rendszeresen sportol és egészségesen táplálkozik, mégis 25 évesen szívrohamban meghal, míg más egész nap tunyul és pizzán meg kólán él, mégis 80 éves koráig vígan elvan?

Genetika.

2015. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

genetika

van akinek alapból jó fogai vannak, és vannak olyanok, akik akárhogy tisztítják, vigyáznak rá, sorra mennek tönkre a fogaik :(

2015. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika :) Nagyapám is ilyen, csak neki közel 85 évesen sincs egy lyukas foga sem :) Én még csak 21 vagyok, eddig nekem sincs, remélem az ő fogait örököltem :)
2015. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés géneket örökölt, de ettől még nem kellene igénytelennek lennie.
2015. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az aki már szinte az összes Magyarországon kapható fogkrémet, fogkefét kipróbálta, fogselymezik is, időnként öblögetőket is használ, odafigyel a fogaira, és mégis az összes rágófogam tömve van, két fogam hiányzik, és folyamatos ínygyulladásaim vannak. 26 vagyok, szinte az egész életemben folyamatos problémáim voltak/vannak a fogaimmal. Egészségesen táplálkozom, kúra szerűen szedtem már magnéziumot, kálciumot, de semmit nem használtak. Ráadásul kegyetlen sárgák is a fogaim.
2015. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Genetika^^

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cigány vagy?
2022. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!