Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Inysorvadás 19 évesen?

Inysorvadás 19 évesen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tart, igazából már jó pár éve szenvedek vele.

Szóval ma arra ébredtem hogy y a felső fogsoromnál is egyre jobban húzódik fel az íny, és természetesen fáj is.

Voltam fogorvosnál is megtörtént a fogkőleszedés, rossz fog kihuzás viszont ugyanúgy romlik az állapot már egyre jobban.

Félek hogy ki fog esni a fogaim nagyon gáz lenne 19 évesen fog nélküli lenni, rémálmom.


Valaki tudna adni hasznos tanácsot hogy ezt hogyan lehet megállitani úgy hogy 1 fogamat se veszitsem el?

Lacalut aktív fogkré se segít pedig egy ideje használom.



2022. máj. 31. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Parodontologushoz menj el.
2022. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress egy olyan helyet, ahol értenek a parodontológiához és kapsz egy egyéni szájhigiénés tanácsadást is. Az kevés, hogy eljársz fogkőszedésre.
2022. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a Semmelweis Egyetem kilinkáján van paradontológia, menj el oda. Hívd fel őket, kérj időpontot.
2022. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok. A parandonológia az ingyenes vagy magánorvos?
2022. máj. 31. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!