Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkezelés után meddig maradha...

Fogkezelés után meddig maradhat meg az érzéstelenítő hatása? Lehet mellékhatása?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam kb fogdokinál, fogat húztak :S Vagy 3 injekciót kaptam. Kicsit még duzzadt az arcom, de már nem vészes. Ami viszont aggaszt, hogy nem olyan rég óta valahogy mintha nem éreznék semmit a testemen. Ha viszket megvakarom, de mintha egy fadarabot vakarnék. Lehet ez a sok érzéstelenítőtől? Elmúlik majd magától, igaz?

Vagy ez vérkeringési probléma lehet? Aggódom :S


2010. szept. 20. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az érzéstelenítőtől lenne.

Ha allergiás vagy rá, akkor lehet mellékhatása, de ha már kaptál régebben érzéstelenítőt és nem volt bajod akkor most se kéne.

Szerintem valam ikeringési problémád van.

2010. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! előtte viszont semmi ilyesmi problémám nem volt. jégzselét kaptam rá, meg antibiotikumot, lehet valamelyik mellékhatása?
2010. szept. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!