Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan hely,ahol kifehéríti...

Van olyan hely,ahol kifehérítik a fogak belső felszínét is?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy fogfehérítésre,mert nagyon sárgák a fogaim.De, ugye szinte mindnehol,csak a fogak elülső,látható részét fehérítik.És engem zavarna,ha pl az alsó fogsorom hátulja jóval sárgább lenne,mint az eleje.Tudom,hogy úgyse nagyon látszik nevetésnél és beszédnél a fogak hátsó része,de engem zavarna.Lehet ilyet kérni fogfehérítésnél,hogy fehérítsék ki a hátsó részt is?

2022. júl. 12. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. És a fogkőleszedés is sokat segít.
2022. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindenki ezt a fogkő leszedést fújja,látalnaban...Egy szem fogkő nincs a fogaimon...Csak gyárilag sárga
2022. júl. 18. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sokszor együtt jár.

De menj el egy fogorvoshoz, és beszéld meg vele, mert én nem látom.

2022. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most fogszabályzóm lesz,majd utána akarok fehéríttetni,csak kíváncsi voltam,hogy valahol kifehérítik-e a fogak belső felszínét.Csak mindnehol azt látom,hogy egyből ezzel a fogkővel jönnek,amikor szerintem egy csomó embernek nem attól sárga a foga.Nekem pl egy szem sincs.
2022. júl. 18. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én se hittem, hogy fogkövem van, amíg le nem szedték.
2022. júl. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!