Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elol lyukas az egyik fogam,...

Elol lyukas az egyik fogam, hatul is van 1 ami rossz, de nem merek elmenni a fogorvoshoz, mert felek, hogy mit fog gondolni, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amugy szep feherek a fogaim, de megis felek...


kb 2 eve lyukas mar, de egyszeruen nem merek elmenni...


csak attol felek, hogy hogy mit fognak rólam gondolni :(



2022. aug. 20. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem várd meg, míg mind kirohad, és akkor nem kell fogászhoz menned, így gondolni sem fog rólad semmit.

Ellenben mindenki más igénytelen csövesnek fog tartani, de hát ugye csak a fogorvos véleménye számít.

2022. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem te vagy az első aki lyukas foggal megy oda , nem leszel kirívó eset😁Kifúrja betömi és màr jön is a következő pàciens ,nem a te lyukas fogadon fog agyalni neaggodj. Szerintem menj el mindenképp.
2022. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, 2


köszönöm

2022. aug. 20. 01:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát több, mint 2 éve nem voltál fogorvosnál?

Mindenképp menj el, betömi a lyukas fogadat, leszedi fogkövedet és ennyivel megúszod.

Ha elhanyagolod és majd 5-10 év múlva esel be a fogorvoshoz begyulladt foggal, úgy hogy majd beszarsz a fájdalomtól, akkor mit fog gondolni rólad?

Spoiler: Ugyanúgy semmit, csak neked lesz több pénz és kellemetlenség.

2022. aug. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jövőhéten elmegyek
2022. aug. 20. 01:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy a fogorvos mit gondol, hiszen bakker az a munkája, hogy a lyukas fogakat betömje. A fontosabb, hogy a környezeted mit gondol rólad, ha már elöl is vannak szuvas fogaid.
2022. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el, még könnyen tudnak segíteni, egy szép és erős töméssel, ami még sem látszik hogy tömött. Így ha nem mész el, bármikor letörhet, akkor meg csak húzni tudja. Én jártam így sajnos, halogattam a lyukas fogamat, pici lyuk volt csak rajta, aztán egy sima zsemle evésnél egy nagyobb darab letört, elkezdett nagyon fájni, muszáj volt elmenni a fog dokihoz, gyökér kezelés, minden volt.. Hetekig oda jártam. Szóval minél hamarabb orvos. Ameddig nem mész el, folyamatosan romlik, és nagy lesz a lyuk vagy letörik.
2022. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszcsike
2022. szept. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!